Ostrzeżenie
 • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 797.

Pierwszy ruch wykonany!

Po zdjęciach i filmie przyszedł czas na teksty. Bardzo dziękujemy Monice za relację - niech będzie dla Was zachętą. Czekamy na następne!

 

Pierwszy ruch wykonany!

Wakacje to czas zasłużonego odpoczynku po dziesięciomiesięcznej nauce. Wielu z nas w tym czasie wyłącza myślenie i nie dopuszcza nawet ewentualności, aby podejmować się wyzwań cięższych niż włączenie komputera, żeby umówić się ze znajomymi.  A  jednak są tacy, jak moja koleżanka, która postanowiła w wakacje zrobić coś ciekawego. Kiedy otrzymałam wstępne informacje o warsztatach medialnych organizowanych przez „Twój Ruch”, wraz z moją przyjaciółką zgodnie stwierdziłyśmy, że jest to idealna okazja, aby przeżyć wspaniałą przygodę i poznać nowych ludzi.

Tym sposobem w  pierwszy piątek wakacji wyruszyłyśmy z Warszawy w kierunku Kazimierza Dolnego. Nigdy wcześniej nie brałyśmy udziału w zjeździe organizowanym tylko przez młodych ludzi, dlatego nie wiedziałyśmy, czego się spodziewać. Od pierwszej chwili okazało się, że nasze obawy były jak najbardziej nieuzasadnione.  Ośrodek, w którym mieszkałyśmy, okazał się idealnym miejscem dla młodych, pełnych energii ludzi. Z okien był piękny widok na Wisłę. Zaledwie parę kroków dzieliło nas od słynnego kazimierskiego rynku. W budynku obok odbywały się warsztaty tematyczne.  

Na pierwszych zajęciach poznałyśmy tajniki fotografowania i obsługi programu Photoshop. Później spędziłyśmy wieczór przy ognisku w towarzystwie śpiewających „Wektorów”. W sobotę rano wyruszyłyśmy w plener filmowy, oczywiście wcześniej przygotowani na profesjonalnym wykładzie dotyczącym filmowania. Udało się nam nagrać film, który zmontowaliśmy na kolejnych warsztatach. Po obiedzie odbył się wykład dotyczący pracy dziennikarza radiowego i manipulacji w mediach. W niedzielę po śniadaniu czekały nas kolejne zajęcia. Tym razem po krótkim przygotowaniu udaliśmy się w plener fotograficzny, gdzie udało się nam zrobić piękne, malownicze fotografie. Po obiedzie nastąpiło podsumowanie weekendu. Każdy z uczestników otrzymał certyfikat ukończenia warsztatów oraz mógł pochwalić się swoimi zdjęciami.

Uczestnicząc w warsztatach medialnych, zdobyłam wiele przydatnych informacji oraz nabrałam ochoty do rozwijania swoich pasji. Na warsztatach zorganizowanych przez „Twój Ruch” poznałam wiele ciekawych osób. Dzięki ich postawie i zachowaniu zrozumiałam, że istnieją na świecie porządni, wartościowi, ciekawi świata i pełni energii ludzie. Zrozumiałam, że ważne jest nie tylko co i gdzie robimy, ale równie ważne jest to, z jaką załogą się współpracuje.

Monika Kuś

Ostatnio zmienianywtorek, 17 lipiec 2012 13:24

2 komentarzy

 • Olga Gazda
  Olga Gazda wtorek, 17, lipiec 2012 21:09 Link do komentarza

  to mi się podoba, że po warsztatach jeszcze długo echo gra :) że nie rozjechaliśmy się każdy do swojej rzeczywistości, ale pozostała trwała (mam nadzieję ;D) więź. bardzo mi na tym zależało :)

  Raportuj
 • Monika Kuś
  Monika Kuś środa, 18, lipiec 2012 09:17 Link do komentarza

  Olga jak miałoby zostać bez echa jak było niesamowicie ? :)))
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Wspomnienia będą na długo

  Raportuj

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.