Ostrzeżenie
 • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 797.

22-latek, ogólnopolski konkurs i światowej sławy jury

Łukasz Maczuga, 22-letni student z Węgorzewa zorganizował ogólnopolski konkurs tańca ulicznego Summer Street Groove. Po zeszłorocznym sukcesie pierwszej edycji event'u, Łukasz wraz z grupą znajomych, z którymi stworzył Stowarzyszenie Aktywnej Młodzieży – „GrooveON” (http://summerstreetgroove.pl), zostali docenieni przez władze miasta.

W ramach dni miasta Węgorzewo, 21 lipca został im w całości oddany do zagospodarowania dla młodzieży. Dzisiaj organizatorzy mogą się pochwalić wielkim sukcesem przedsięwzięcia. Pomimo trudnego dojazdu do mazurskiego miasteczka, na drugą edycję konkursu ściągnęło wielu znakomitych tancerzy. W trakcie występów finałowych pokazali widzom niesamowite show, również w wykonaniu światowej sławy członków jury: Franqey, Poogi, Bienio i Edwin. Nie obyło się też bez koncertów lokalnych artystów, m.in. Kudłaty, a muzykę zapuszczali świetni DJ-e.

W rozmowie Łukasz przyznał, że całą imprezę członkowie stowarzyszenia zorganizowali bez żadnych gratyfikacji finansowych. Z ogromną pasją opowiada o dalszych planach. Oprócz corocznego konkursu Summer Street Groove, postanowił zorganizować również warsztaty taneczne. Poza jednorazowymi zajęciami z członkami jury od września sam poprowadzi w Węgorzewie lekcje z poppingu. Jego plany na tym się nie kończą. Z czasem zamierza poszerzać gamę oferowanych warsztatów, tak by zarazić młodzież pasją do tańca i stworzyć miejsce do nawiązywania kontaktów oraz realizacji marzeń.

 

Z przyczyn niezależnych ode mnie straciłam niestety materiał filmowy z event'u. Poniżej zamieszczam fragment wywiadu z głównym organizatorem, Łukaszem Maczugą. Zapraszam wszystkich do wysłuchania nagrania.

 

 

Kilka dni później Łukasz tak na facebook'u podsumowuje imprezę:

 

Powoli dochodzę do siebie po Summer Street Groove. Jest okazja aby tutaj wszystkim podziękować za naprawdę dobrą robotę. […]

Dziękuję również tym, co podłożyli kłody pod sam koniec. Nie udało się Wam!!!! Impreza i tak się odbyła. Pieniądze to nie wszystko.
Ukłon w stronę tancerzy, którzy pokonali setki kilometrów aby przybyć na imprezę

JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI. I TAK WŁAŚNIE MALI LUDZIE ROBIĄ WIELKIE RZECZY!!!
PEACE!!!

Ostatnio zmienianyczwartek, 26 lipiec 2012 23:24

2 komentarzy

 • olka
  olka czwartek, 26, lipiec 2012 16:00 Link do komentarza

  brawo dla Łukasza za ogarnięcie tej imprezy. rób trudne rzeczy po prostu :)
  ++ za fajne słowa o pracy zespołowej.

  Raportuj
 • U!
  U! czwartek, 26, lipiec 2012 16:25 Link do komentarza

  da sie? da się! 15 młodych ludzi i ogólnopolska impreza ogarnięta!

  Raportuj

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.