Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 797.
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 45.

Zapowiedź - St. Czerniecki w Lublinie i Zamościu

Już za niecały tydzień do Lublina i Zamościa przyjeżdża Stefan Czerniecki, podróżnik i dziennikarz, autor książki "Dalej od Buenos".

Lublin: 29.10.2012 (poniedziałek) godz. 13:15 Aula Wydziału Politologii UMCS
30.10.2012 (wtorek)  godz. 10.35 Liceum im. S. Staszica

Zamość: 30.10.2012 (wtorek) godz. 17.00 Młodzieżowy Dom Kultury (ul. Kamienna 20)

Nasz Gość może być przykładem "wyjścia ze strefy bezpieczeństwa"  jak pisze na swojej stronie: Wolny czas zlatywał mu pod znakiem objadania się schabowymi. I tak minęło dwadzieścia kilka lat, gdy otrząsnął się, że... chyba dorósł. I czas na podjęcie wyzwania: co dalej? Moment, przed którym prędzej, czy później stanie każdy facet. Po ukończeniu studiów w Katedrze Kartografii na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego nie było już na co czekać. Zainspirowany przez ojca-alpinistę mityczną wizją przepięknej Cerro Torre, z dyplomem magistra w kieszeni już wiedział, co robić. Za oszczędzone przez 5 lat studiowania pieniądze pojechał podbijać Patagonię.

Zapraszamy!

Wojciech Cejrowski o "Dalej od Buenos"
Przenocujemy pod skalną ścianą, zmokniemy, będziemy pływać pośród jaskiń, poobserwujemy cielący się lodowiec, zdobędziemy wulkan, posiedzimy w oazie, odbędziemy liczne trekkingi, pooddychamy oceaniczną bryzą, przetrwamy indiański karnawał, kupimy dynamit i… doznamy wielu innych wrażeń!
Będzie sporo o cenach, o obyczajach na argentyńskich campingach, o tym, jak jeździć autobusem po Buenos, aby nie zginąć. Słowem, część z Państwa może tę książkę potraktować jako przewodnik dla wędrujących z plecakiem i namiotem, część zaś – jako wesołą komedyjkę spisaną z wędrówki przez Amerykę Łacińską.

Ostatnio zmienianyniedziela, 28 październik 2012 22:37

2 komentarzy

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.