Ostrzeżenie
 • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 797.

Zapiekanki na Kazimierzu, czyli Twój Ruch zdobywa Kraków

Na zaproszenie Uli spotkaliśmy się  w przemiłej kawiarni w podziemnych piwnicach krakowskiego Rynku. Planowaliśmy działania Twojego Ruchu w Małopolsce - mamy koncepcję na najbliższą przyszłość, info niebawem.

W niedzielę wybraliśmy się do Muzeum Armii Krajowej im. Generała Emila Fieldorfa "Nila".
Bardzo polecamy to miejsce - oprócz tego, że znajduje się tam wiele interesujących informacji, eksponatów (np. kartki z dziennika Majora Hubala), muzeum jest atrakcyjne dla młodzieży. Interaktywna ekspozycja, nowoczesne materiały, różnorodnie zaaranżowane przestrzenie. Muzeum cały czas się rozwija - za rok ma powstać ekspozycja na piętrze.
 
Na zakończenie naszego pobytu w Krakowie, spotkała nas bardzo miła niespodzianka. Mieliśmy okazję zobaczyć się z Tadkiem Polkowskim z zespołu FIRMA. Bardzo dziękujemy za to spotkanie! Tadek bardzo ciekawie opowiadał o Muzeum, cierpliwie wpisywał dedykacje na płytach. Zabrał nas także w miejsca związane z AK - było to dla nas poruszające. Materiały video z tego spotkania ukażą się za jakiś czas na stronie.

 zdjęcia: Monika Dąbrowska
 
 
 
 
 
 
Ostatnio zmienianywtorek, 04 grudzień 2012 16:25

2 komentarzy

 • Kibic
  Kibic poniedziałek, 03, grudzień 2012 21:12 Link do komentarza

  Uciekliście przed zimą! Czekam na materiał video.

  Gratulacje!

  Raportuj
 • MACIEJ
  MACIEJ poniedziałek, 03, grudzień 2012 22:14 Link do komentarza

  Swietna relacja! Doskonały przykład kooperacji 2 dobrych firm: Tadka i TR. Dalszej owocnej współpracy życzę i pozdrawiam!

  Raportuj

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.