Ostrzeżenie
 • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 45.
 • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 797.

„Człowiek z nieba” - punkt zwrotny w Twoim życiu?

„Człowiek z nieba” Paula Hattaway'a to książka, która wciągnie każdego bez wyjątku. To historia brata Yuna, przez którego Bóg doprowadził do przebudzenia w Chinach. Bóg użył w cudowny sposób tego chłopca z ubogiej rodziny z Henanu. Brat Yun stał się jednym z przywódców chińskiego kościoła domowego.

Z powodu swojej wiary trafiał do więzienia. Miał niezwykłą wiarę i świadomość, że żyje dzięki mocy Bożej i to Bóg go prowadzi. Komunizm, prześladowania, uzdrowienia, moc to cechy tej niesamowitej ale prawdziwej historii przeżytej przez brata Yuna .Ta historia jest inspiracją do przemyśleń odnośnie swojej wiary i życia. Jest motywacją do głoszenia Chrystusa. A prześladowania są przywilejem i pomagają w rozrastaniu się Królestwa Bożego. Życie brata Yuna było przepełnione Bożą mocą i prawdziwym ogniem, ale wymagało od niego wielu poświęceń, jednak przyniosło wiele owoców. Ta książka może być punktem zwrotnym w Twoim życiu.

Myślę, że w Polsce mamy dobrze i musimy dziękować Bogu za wolność i tym bardziej głosić Chrystusa. „Człowiek z nieba” to obowiązkowa lektura dla każdego pokazująca, co to znaczy nieść swój krzyż codziennie a jednocześnie żyć życiem pełnym mocy Ducha Świętego.

 

Ostatnio zmienianyniedziela, 10 marzec 2013 10:46

2 komentarzy

 • Redakcja
  Redakcja środa, 06, luty 2013 18:19 Link do komentarza

  Dziękujemy za recenzję! Mamy nadzieję, że zachęci to Was to przesyłania następnych:)

  Raportuj
 • GreenA
  GreenA piątek, 08, luty 2013 09:24 Link do komentarza

  utrafiłaś w sedno - w Polsce mamy ZA dobrze i niektórzy się kompletnie rozleniwili... i odwrotnie - niektórzy idą w złym kierunku -> wyjeżdżają za granicę na misje, podczas gdy ich własny kraj, w którym Bóg zdecydował, żeby się urodzili - jest duchową pustynią...

  Raportuj

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.