Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 797.

"Droga niedoskonałej dziewczyny do PRAWDZIWEJ doskonałości" - o książce "IDEALNA DZIEWCZYNA"

Jennifer Strickland jak wiele małych dziewczynek marzyła by być piękną i lubianą. Chciała być modelką. Na pierwsze lekcje modelingu zaprowadziła ją mama. „Otworzyła przed nią drzwi” do wielkiego, jakże nęcącego świata mody i dużych pieniędzy.

Niedoskonałości ciała powodowały u Jennifer kompleksy i potęgowały pragnienie akceptacji. Zaspokojenia tych potrzeb szukała w błysku fleszy. Która z nas nie byłaby dumna z własnego zdjęcia na okładce Vogue? Czy nie byłoby to potwierdzeniem dla naszej urody?

Autorka książki już jako nastolatka wyjechała bez opieki na zagraniczny kontrakt. Jak myślicie, co wielki świat mody robi z młodymi, pełnymi marzeń, naiwnymi dziewczynami?

Jennifer zapłaciła naprawdę wysoką cenę za swoje marzenie, by zostać modelką. Chciała być kochana i podziwiana, ale w rzeczywistości traktowano ją jak przedmiot. Piękne zdjęcia nie pokazują tego, co kryje się za nimi – kto robi te zdjęcia, jak się zachowuje i co trzeba zrobić, aby być na miejscu takiej modelki? Jak naprawdę wyglądają sesje zdjęciowe, kontrakty i wybiegi? W Idealnej dziewczynie Jennifer Strickland, niegdyś wzięta modelka, pokazuje prawdziwe oblicze wielkiego świata mody.

Jak autentycznie wypełnić pustkę i potrzebę akceptacji? W czym tkwi prawdziwe piękno kobiety?

Zapraszam do lektury i do dyskusji!

 
 
Ostatnio zmienianyczwartek, 18 lipiec 2013 16:39
Ula

 

 

Najnowsze od Ula

1 komentarz

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.