Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 797.

"To stay on the road, is the only way to stay alive." - Międzynarodowa dawka motywacji ;)

"To stay on the road, is the only way to stay alive."

Prezentujemy dużą dawkę motywacji z międzynarodowego źródła ;). Mieliśmy zaszczyt brać udział w niesamowitej Antall József Summer School, Budapest 2013. Jeszcze nigdy nie poznaliśmy tylu pozytywnych i zmotywowanych do działania ludzi w jednym miejscu :) Dlatego ostatniego dnia Summer School wpadliśmy na pomysł, żeby tę pozytywną energię przekazać Wam. Film zmontowany przez Łukasza (dziękóweczka!) znajdziecie na naszym kanale YouTube: twojruchtv. 

Fot. źródło: The Antall József Knowledge Centre

Szczególnie podziękowania dla Veroniki Horváth, głównej organizatorki Antall József Summer School i wszystkich innych organizatorów (w tym jej przemiłej siostry Moniki).

Pozdrowienia dla polskiej grupy i Pepy ;)

Do zobaczenia w Polsce!

 

Olek, USA/Polska: Możesz odejść od komputera, wyjść na zewnątrz, pójść gdziekolwiek i nauczyć się czegoś nowego, kiedykolwiek chcesz. Świat jest wspaniały. Idź i baw się dobrze!

Patríci, Węgry: Znajdź pomysł, znajdź cel, który chcesz osiągnąć, i zacznij go realizować. Nie odkładaj tego, nie mów, że nie masz czasu! To jest coś, co musisz zrobić teraz. Jeśli odłożysz realizowanie swoich marzeń, nigdy ich nie spełnisz.

Sally, Sudan: Świat czeka, byś uczynił go lepszym!

Tjaša, Słowenia: Zawsze są nowe rzeczy do zobaczenia, zrobienia i odkrycia. Jestem wdzięczna, że dzisiaj na Węgrzech, na Słowacji, w całej Europie jest tak wiele okazji do działania, wiele projektów do realizowania. Naprawdę, musisz się przełamać – dla siebie, dla swojej rodziny, dla społeczeństwa.

Eva, Hungary: Wszystkie dobre wspomnienia, jakie mam, wiążą się z chwilami, gdy byłam zajęta, w coś zaangażowana, spędzałam nad tym całe dnie, pracowałam. Zawsze dawało mi to motywację – to wspaniałe uczucie.

Florian, Austria: Zawsze musisz próbować. Najważniejsze to wystartować – a motywacja przyjdzie sama.

Dagmara, Polska: To nieważne, czy jesteś prawicowy, czy lewicowy. Najważniejsze to być pożytecznym dla społeczeństwa!

Veronika, Węgry: Musisz być dzielny i robić to, czego pragniesz.

Anush, Armenia: Musisz być konstruktorem swoich planów, musisz zdecydować, co kochasz i być temu wiernym. Jeśli robisz coś z pasją i miłością, to ci się uda – odniesiesz sukces. Jeśli jednak uznasz, że wybrałeś złą drogę, nigdy nie jest za późno, by to zmienić.

Jan, Czechy: Nigdy nie wiesz, co cię czeka, łatwo się poddać, ale w życiu chodzi o zmiany!

Magda, Polska: Rusz się, ucz się, odkrywaj, podróżuj, poznawaj ludzi! Rób wszystko, by się rozwijać, by poznać świat! Jedyna szansa, jaką masz, jest teraz.

Ali, Pakistan: Myślę, że socjalizacja jest jedną z najważniejszych rzeczy. Gdy poznajesz nowych ludzi, postaraj się ich wysłuchać, zaobserwować, co robią. 50 proc. swojej wiedzy zdobywasz dzięki innym ludziom.

Tibor, Niemcy: Jedyny sposób, by przeżyć – trzymać kurs!

Ostatnio zmienianyśroda, 11 wrzesień 2013 16:02

3 komentarzy

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.