Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 797.

VI Podlaski Rajd Śladami Żołnierzy 5.Wileńskiej Brygady Armii Krajowej.

 

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie Historyczne im.Danuty Siedzikówny „INKI” po raz szósty zaprasza na podlaską edycję Rajdu Śladami Żołnierzy 5.Wileńskiej Brygady Armii Krajowej.

W tym roku koncentrujemy się na terenie Puszczy Białowieskiej. Obszarze, który jest atrakcyjny nie tylko ze względu na walory przyrodnicze, ale posiada także swoją wartość historyczną. Szlak Rajdu będzie przecinał ścieżki królewskich polowań, walk z okresu powstań listopadowego oraz styczniowego ale wyznaczy go przemarsz Żołnierzy Pana mjr. ”Łupaszki”.

Jak zwykle tło historyczne posłuży uczestnikom do zdobywania wiedzy z zakresu organizacji i prowadzenia działań partyzanckich. Mamy nadzieję na wzbogacenie dotychczasowej oferty nowymi elementami. Tak jak w latach ubiegłych, zapraszamy osoby, które mają odwagę na parę dni zrezygnować z codziennej wygody na rzecz dobrej zabawy połączonej z refleksją historyczną.

Zgłoszenia na Rajd będą przyjmowane do końca lipca 2014. W celu uzyskania kart zgłoszeniowych oraz regulaminu, a także szczegółów organizacyjnych należy skontaktować się mailowo lub telefonicznie z organizatorami:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.609037559 lub 856823835

Informacje dotyczące Rajdu można będzie śledzić na stronie: www.inka.org.pl

Ostatnio zmienianyśroda, 02 lipiec 2014 11:02

Więcej w tej kategorii: « Start WAKACJE! 11.11. na strzelnicy »

1 komentarz

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.