Tymek

Tymek

URL strony:

Mafia na 2015 m!

Tymek, Eunika, Kornelia, Róża, Wojtek, Ewa, Piotr, Paweł, Marzena, Ela - oto imiona dziesięciu śmiałków, którzy postanowili przełamać utarte szlaki pokonywane każdego dnia i stawić czoło wyzwaniu. Cel: Tatry Słowackie!

Warsztaty strzeleckie TR vol.2

Druga edycja warsztatów strzeleckich już za 2 tygodnie!

SOBOTA 25.05 - STRZELNICA: pistolety Glock 17, Walter P99, USP, karabin AK 47 (popularny "Kałach"), strzelba gładkolufowa

NIEDZIELA 26.05 - PAINTBALL

Wiek: 18+

TERMIN: 25-26.05.2013

Inwazja Rosji na Polskę

Niedawno skończył się okres świąteczny. Jest to rzadki okres w którym mamy więcej wolnego czasu. Dzięki temu miałem okazję wrócić do jednej z moich dziecięcych pasji – gier planszowych.

Mianowicie zetknąłem się z nową polską grą planszową pt. Orły i Rakiety (ang. Eagles & Missiles) wydaną przez Mars Games autorstwa Macieja Szopy. Dlaczego o tym piszę? Gdyż jest to jedyna znana mi gra (zarówno planszowa jaki i komputerowa) dotycząca hipotetycznego, współczesnego konfliktu Polsko-Rosyjskiego a dokładniej ataku ZBiRu (Związku Białorusi i Rosji) na Polskę.

Dyskusja na temat dostępu do broni - transmisja NA ŻYWO 19.00!

Już dzisiaj zapraszamy na inaugurację dyskusji Twojego Ruchu w nowym roku akademickim. Kontynuując warsztaty strzeleckie porozmawiamy o tym, czy Polacy powinni mieć dostęp do broni, jak to prawo wygląda w praktyce. Będzie możliwość oglądania transmisji na żywo - już od 18.45 - dla zalogowanych na twojruch.net - na głównej stronie w PRAWEJ kolumnie, po kliknięciu w "TRANSMISJA NA ŻYWO". Dodatkowo będziecie mieć możliwość udzielania się na czacie.

Warsztaty strzeleckie już za 2 tygodnie!

Szkolenie strzeleckie, strzelanie pod opieką instruktora (W TYM : z AK-47), paintball + wiele innych atrakcji - na to wszystko zapraszamy do Lublina 9 listopada.

TERMIN: 9-11.11.2012r.

CENA: pełny koszt - 250 zł (w tym: szkolenie strzeleckie, strzelanie z broni krótkiej i długiej, paintball, wyżywienie, noclegi)

150 zł - opcja bez noclegów i wyżywienia - w tym: szkolenie strzeleckie, strzelanie z broni krótkiej i długiej, paintball, transport na strzelnicę z Lublina)

WSZYSTKO POD OPIEKĄ INSTRUKTORA

Wiek: 18+

Zaliczka: 100 zł (przepada w razie rezygnacji ze strzelnicy)

UWAGA! Termin zapisów na strzelnicę DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA.

Orla - październik 2012

Wakacje dobiegły końca, przyszedł więc czas na wycieczkę w Tatry;) Niemal równo rok temu ekipa TR przeszła odcinek najtrudniejszego szlaku górskiego w Polsce – Orlej Perci. Jako, że od najmłodszych lat chodzimy po Tatrach, to chętnych nie zabrakło. 30 września 6 śmiałków (Marek, Maciek, Michał, Piotrek, Wojtek i Tymek) wyruszyło, by dokończyć to, co wołało o dokończenie (jak mówi klasyk :P).

Subskrybuj to źródło RSS